VUL-FLEX-M-160

160 Espiroflex šļūtene abrazīvu un cietu vielu transportam ugunsbīstamās zonās, kokapstrādes mašīnām, izplūdes iekārtām kokapstrādes nozarēs, aizsardzības šļūtene pret mehānisku slodzi.

Elastīga pneimatiskā transporta šļūtene.

Tehniskie dati:

Iekšpuse: caurspīdīgs poliuretāns, gofrēts.
Ārējā virsma: caurspīdīgs poliuretāns, gofrēts.
Armatūra: vara pārklāta spirāle.
Darba temperatūra: no -40 °C līdz + 90 °C (īslaicīgi līdz + 125 °C).
Lietošana: šļūtene abrazīvu un cietu vielu transportam ugunsbīstamās zonās, kokapstrādes mašīnām, izplūdes iekārtām kokapstrādes nozarēs, aizsardzības šļūtene pret mehānisku slodzi.
Priekšrocības: salīdzinājumā ar poliēteru poliuretānu ir izturīgāks pret nodilumu, saskaņā ar saskaņā ar DIN 53516 atbilst Pasaules profesionālās kokapstrādes asociācijas prasībām. Grūti uzliesmojošs saskaņā ar DIN 4102 B1. Ļoti elastīga, viegla, neliels saliekuma rādiuss, augsta stiepes un plīsuma izturība, nodilumizturīgs, izturīgs pret eļļu un degvielu, gāzizturīgs, nesatur plastizētājus un halogēnus , parasti laba UV un ozona izturība, gandrīz gluda iekšpuse, optimālas plūsmas īpašības, saskaņā ar uz TRBS 2153, kas piemērots nedegošiem putekļiem/beztaras precēm un gāzēm/šķidrumiem ar zemu vadītspēju. Spirālveida galiem jābūt iezemētiem abās pusēs, lai nodrošinātu statisku izkliedi, kas atbilst RoHS prasībām.
Ražotājs: Espiroflex 

Raksturlielumi:


Iekšējais diametrs, mm: 160

Sienas biezums, mm: 0,65

Liekšanas rādiuss, mm: 85

Vakuums, %: 8

Svars, kg/m: 1,08

Ruļļa garums, m: 10

Sazināties
Thanks for Your order. Our product manager will get back to you soon.
Please provide an email or phone so we can contact you!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.