FLEX HS-076

76 šļūtene abrazīviem materiāliem, sarežģītu materiālu - smilšu, grants, graudu transportēšanai. Iekraušanas un transportēšanas šļūtene stikla darbiem, raktuvju apstrādei, tērauda rūpnīcām, karjeriem, kuģiem un dokiem, cementa darbiem. Aizsargšļūtene pret mehānisku spiedienu.

Poliuretāna šļūtenes ir nedegošas un izturīgas pret nodilumu. Speciāla šļūtene abrazīviem materiāliem, kokapstrādes iekārtām, izplūdes iekārtām kokapstrādes nozarēs, aizsargšļūtene pret mehāniskām slodzēm.

Tehniskie dati:

Sienas biezums: 1,8 - 2,1 mm
Iekšpuse: caurspīdīgs, gluds poliuretāns
Ārējā virsma: caurspīdīgs poliuretāns, gofrēts
Armatūra: vara pārklāta spirāle
Darba temperatūra: no -40 °C līdz +90 °C (īslaicīgi līdz +125 °C)
Lietošana: šļūtene abrazīviem un sarežģītu materiālu, piemēram, smilšu, grants, graudu transportēšanai. Iekraušanas un transportēšanas šļūtene stikla darbiem, raktuvju apstrādei, tērauda rūpnīcām, karjeriem, kuģiem un dokiem, cementa darbiem. Pārkraušanas un iekraušanas iekārtas, aizsargšļūtene pret mehānisku spiedienu.
Priekšrocības: Īpaši izturīgs pret abrazīvām cietām-šķidrām gāzēm, ļoti augsta vakuuma un spiediena izturība, ļoti izturīga spirālveida stieple. Augsta nodilumizturība, ilgs kalpošanas laiks, gandrīz gluda iekšējā virsma, optimālas plūsmas īpašības. Izturīgs pret eļļu un degvielu, augsta ķīmiskā izturība. UV un ozona izturīgs, ārkārtīgi izturīgs pret sezonālām izmaiņām un laikapstākļiem.

Raksturlielumi:


Iekšējais diametrs, mm: 76

Ārējais diametrs, mm: 87

Liekšanas rādiuss, mm: 190

Vakuums, bar: 0,89

Darba spiediens, bar: 2,92

Svars, g/m: 1500

Sazināties
Thanks for Your order. Our product manager will get back to you soon.
Please provide an email or phone so we can contact you!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.