FLEX H-110

110 elastīga poliuretāna šļūtene vieglu cietvielu (piemēram, zāģu skaidas, graudi, lopbarība), kā arī gaisa un dažu rūpniecisko gāzu pārvadāšanai. Plaši izmanto rūpniecībā (kokapstrādē), lauksaimniecībā.

Īpaši elastīga poliuretāna šļūtene vieglu cietvielu (piemēram, zāģu skaidas, graudi, lopbarība), kā arī gaisa un dažu rūpniecisko gāzu pārvadāšanai. Plaši izmanto rūpniecībā (kokapstrādē), lauksaimniecībā.

Tehniskie dati:

Sienas biezums: 0,9 - 1,2 mm
Iekšpuse: caurspīdīgs poliuretāns, gofrēts
Ārējā virsma: caurspīdīgs poliuretāns, gofrēts
Armatūra: vara pārklāta spirāle
Darba temperatūra: no -40 °C līdz + 90 °C (īslaicīgi līdz + 125 °C)
Lietošana: transportēšanas šļūtene abrazīvām cietām vielām ugunsgrēka riska zonās, standarta šļūtene rūpnieciskajiem putekļsūcējiem, granulu un skaidu transportēšanai, papīra šķiedru sūkšana un transportēšana, eļļas izsmidzināšanas ekstrakcija, aizsargšļūtene pret mehānisku spiedienu.
Priekšrocības:  izturīgs pret nodilumu, eļļu un degvielu, gāzes necaurlaidīgs, laba ķīmiskā izturība, izturīgs pret šķīdinātājiem, nesatur halogēnus un plastifikatorus, laba UV un ozona izturība, elastīga, mazs lieces rādiuss, uzlabots spiediens un vakuums īpašības, augsta stiepes un pārraušanas izturība, gandrīz gluda iekšpuse, optimālas plūsmas īpašības. acc. līdz TRBS 2153 piemērots nedegošiem putekļiem/beramkravām un gāzēm/šķidrumiem ar zemu vadītspēju. Spirālveida galiem jābūt iezemētiem abās pusēs, lai nodrošinātu statisko izkliedi, statisko izkliedi un atbilstību RoHS. 

Raksturlielumi:


Iekšējais diametrs, mm: 110

Ārējais diametrs, mm: 121

Liekšanas rādiuss, mm: 179

Vakuums, bar: 0,46

Darba spiediens, bar: 1,35

Svars, g/m: 1610

Sazināties
Thanks for Your order. Our product manager will get back to you soon.
Please provide an email or phone so we can contact you!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.