FUEL-048-10-TUBE

48 Thor šļūtene degvielas un eļļas sūknēšanai un transportēšanai. Piemērots izmantošanai autocisternās un naftas rūpniecībā. To var arī izmantot, lai sūknētu un pārvadātu hidrauliskos šķidrumus, kas satur līdz 50% aromātisko ogļūdeņražu.

Šļūtene naftas produktu sūknēšanai un transportēšanai.

Tehniskie dati:

Iekšpuse: melna gluda sintētiska gumija, izturīga pret eļļu un naftas produktiem, kas satur līdz 50% aromātisko ogļūdeņražu.
Ārējā virsma: gluda, melna gumija, izturīga pret taukiem un laika apstākļiem, ugunsdroša saskaņā ar TRbF-131-Teil 2-5,5 standartu.
Armatūra: augsta blīvuma tekstila aukla un tērauda spirāle.
Darba temperatūra: no -20 °C līdz + 70 °C.
Lietošana: degvielas un eļļas sūknēšanai un transportēšanai. Piemērots izmantošanai autocisternās un naftas rūpniecībā. To var arī izmantot, lai sūknētu un pārvadātu hidrauliskos šķidrumus, kas satur līdz 50% aromātisko ogļūdeņražu.
Priekšrocības: izturīgs pret taukiem, abrazīviem un laika apstākļiem.
Ražotājs: Thor

Raksturlielumi:

Iekšējais diametrs, mm: 48

Sienas biezums, mm: 5,0

Liekšanās rādiuss, mm: 288

Vakuums, bar: 0,8

Darba spiediens, bar: 10

Svars, g/m: 1290

Saistītās Kategorijas

Sazināties
Thanks for Your order. Our product manager will get back to you soon.
Please provide an email or phone so we can contact you!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.